identyfikator dla psa

Bella 5258

Suka

2 lata

mieszaniec

Babiak

Dodano: 2019-04-24 09:27

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

BELLA to cudowna sunia owczarek podhalański.
Ma około roku, waży około 40 kg.

Jest radosna i wesoła dziewczynka. Nie zawsze tak było. Została odebrana poprzedniej rodzinie, była zaniedbana i niedożywiona. Teraz odżyła, tryska radością i chęcią do zabawy

Potrzebuje miłości i bliskości człowieka. Nie zaznała za dużo tego i jest bardzo spragniona człowieka.

Szukamy domu najlepiej osoby, która zna, rozumie tę rasę i jej wymagania.

Szukamy domu, gdzie będzie kochana gdzie nie będzie tylko psem a członkiem rodziny.

Szukamy domu a nie budy i kojca.

Obowiązuje ankieta i wizyta przed adopcyjna oraz podpisanie umowy z obowiązkiem sterylizacji.

Zastrzegamy możliwość wyboru domu.

Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o SMS odpiszę)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//