identyfikator dla psa

Frida 5268

Suka

6 lat

mieszaniec

Gdańsk

Dodano: 2019-04-25 08:08

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Frida wesoła cudowna sunia. Ma około 3-4 lata, wazy około 12 kg.

Frida została w Wigilię znaleziona z 8 maluszkami. Dzieci dorosły, znalazły domki teraz ona zasługuje na super dom.

Gdzie będzie kochana, rozpieszczana i traktowana jak członek rodziny a nie tylko pies.

Uwielbia leżeć w łóżku, przytulać się do człowieka, czuć jego bliskość, której nigdy nie miała.

Jest radosną sunią, lubi biegać, bawić się ale ma też instynkt łowiecki więc na pewno nie można jej spuszczać na terenie nieogrodzonym.

Szukamy dla niej cudownego domku, pełnego ciepła i miłości.

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz umowa.

Telefon kontaktowy 605 435 625 (proszę o sms jeśli nie odbieram, odpiszę)

Pod tym linkiem znajdą Państwo filmik z pieskiem : https://www.facebook.com/beata.wargula/videos/pcb.2430950290271026/2430949703604418/?type3&theater

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//