identyfikator dla psa

Edek 5269

Pies

12 lat

mieszaniec

Gdańsk

Dodano: 2019-04-25 08:41

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

EDEK – to cudowny, ogromny psiak pełny miłości!

Edzio to ok. 10 letni psiak, który należy do grupy psiaków dużych, waży ponad 40 kg.

Niestety ten duży chłopak dużo w swoim życiu przeszedł – najpierw został porzucony, a następnie przez kolejne lata tułał się od schroniska do schroniska, w których nie miał szansy na znalezienie dla siebie rodziny.

Szuka kochającego domu na resztę życia, gdzie będzie mógł obdarowywać swoich opiekunów miłością.

Edzio nie zna swojej wagi, z radością biegnie gdy zobaczy człowieka, by wskoczyć na niego przednimi łapami i przytulić się.

Czy znajdzie swoją rodzinę, która zaopiekuje się nim, a on się odwzajemni w 1000 %?

Edek jest zaczipowany, wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony.

Obowiązuje ankieta przed adopcyjna, wizyta oraz umowa adopcyjna.

Tel. 787 340 875 (jeśli nie odbieram proszę o sms, oddzwonię)

Nie wydaję psiaka na łańcuch! To nie ma być pies stróżujący, pilnujący posesji!

Kontakt

787 340 875

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//