identyfikator dla psa

Harry 5279

Pies

8 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2019-04-25 18:48

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

HARRY – energiczny psiak szukający swojego domu!

Harry to ok. 7 letni psiak, który należy do grupy psiaków dużych, waży ok. 35 kg.

Harry dużo w swoim życiu przeszedł – najpierw został porzucony, a następnie przez kolejne lata tułał się od schroniska do schroniska, w których nie miał szansy na znalezienie dla siebie rodziny.

Harry jest dla ludzi przytulakiem pełnym miłości, jest energiczny i ciągle chce być w ruchu. Harry nie akceptuje obecności innych psiaków, na spacerze je ignoruje, ale nie może mieszkać z innym psiakiem ponieważ lubi być rodzynkiem.

Szuka kochającego domu na resztę życia, gdzie będzie mógł obdarowywać swoich opiekunów miłością.

Harry potrzebuje dużo ruchu, dom z ogrodem to dla niego idealne miejsce, w ciągu dnia on nie ma czasu na leżenie, pomimo swojego wieku, energii mógłby mu pozazdrościć nie jeden szczeniak.

Harry jest zaczipowany, wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony.
Obowiązuje ankieta przed adopcyjna, wizyta oraz umowa adopcyjna.

Tel. 787 340 875 (jeśli nie odbieram proszę o sms, oddzwonię)

Nie wydaję psiaka na łańcuch! To nie ma być pies stróżujący, pilnujący posesji!

Kontakt

787 340 875

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//