identyfikator dla psa

Goja 5282

Suka

2 lata

mieszaniec

Głowno

Dodano: 2019-04-26 07:16

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Goja, suka, wiek ok. roku, mix. Urocza, słodka, mega przyjazna, proludzka, buziaki rozdaje na prawo i lewo. Dogaduje się z innymi psami, koty raczej ignoruje, choć czasem ma ochotę się z nimi bawić (w DT to kot nie ma chęci do zabawy). Ładnie chodzi na smyczy. Lubi dzikie harce, ale poleżeć przy człowieku i dać się miziać też jest fajnie! Bardzo inteligentna, ciekawska, z potencjałem, szybko się uczy ale też jest bardzo sprytna. Nauczyło jej tego życie i nieodpowiedzialni ludzie, dzięki którym poznała co to łańcuch, ucieczka i życie na gigancie.
Uchroniona przed dłuższym pobytem w schronisku od niedawna przebywa w domu tymczasowym, ale nie może tu być wiecznie, potrzebuje swojego człowieka, który będzie umiał i chciał pracować z czystą energią w postaci Goi. Szukamy człowieka, który rozumie, że nawet wesoły z usposobienia pies w nowym miejscu, u nowej osoby może czuć lęk, może próbować ucieczki. Kogoś, kto będzie chciał poświęcać jej swą uwagę, czas, miłość by w zamian dostać najlepszą kumpelę na świecie.

Jest po sterylizacji, zaszczepiona, odrobaczona. Obowiązuje umowa adopcyjna z Przytuliskiem Głowno i wizyta przedadopcyjna. Obecnie przebywa w woj. łódzkim, jest możliwość dowiezienia do domu stałego. Kontakt: tel. 506848552.

Kontakt

506848552

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//