identyfikator dla psa

Bobik 5307

Pies

3 lata

mieszaniec

Bydgoszcz

Dodano: 2019-04-28 11:42

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Bobik to około 2 letni piesek, przypominający z postury jamnika
Waży około 10 kg, szukamy dla niego cudownego pełnego miłości domku

Całe swoje życie spędził na łańcuchu, teraz odpoczywa w domowym hoteliku pod Bydgoszcza.

Wreszcie poczuł ciepło, poznał co to znaczy przytulenie przez człowieka oraz swoboda i wspaniała zabawa.

Poczuł czuły dotyk i ciepłe słowa opiekunów.

W takim świecie Bobik czuje szczęśliwy i chcemy, by jego każdy dzień był jeszcze lepszy w jego własnym domu już na zawsze.

Szukamy domu gdzie będzie traktowany jak członek rodziny nie tylko pies.

Piesek jest odrobaczony, wykastrowany, zaszczepiony.

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz umowa.

Telefon kontaktowy 605 435 625 ( jeśli nie odbiera m proszę o SMS)

Pod tym linkiem znajdą Państwo filmik z pieskiem : https://www.facebook.com/beata.wargula/videos/pcb.2435975289768526/2435975179768537/?type3&theater

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//