identyfikator dla psa

Kenzo 5313

Pies

8 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2019-11-25 08:16

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

KENZO Ok 8 letni mały piesek z charakterem. W stosunku do ludzi zachowuje się bardzo dobrze, lubi kontakt i pieszczoty z człowiekiem.

Z psami właściwie się dogaduje, choć czasami lubi być górą i pokazać, że on ma swoje zdanie (zachowuje się jak większość małych psów).

Lubi dzieci i spacery. Wykastrowany, zaczipowany i zaszczepiony.

Przebywa w schronisku Sonieczkowo pod Augustowem.

Możliwy transport na terenie całej Polski.

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny : 505 170 602

Kontakt

505 170 602

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//