identyfikator dla psa

Yoda 5315

Suka

5 lat

mieszaniec

Kraków

Dodano: 2019-04-29 10:38

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Yoda Sunia ok 37 cm w kłębie, waga 12 kg, 3 lata.

Sunia została przywiązana do drzewa na bardzo zaciśniętej obroży. Przez przyduszenie miała trudności z oddychaniem i jedzeniem, ale już jest duża poprawa.

Dlaczego ktoś pozbył się tak cudownej istoty? W mieszkaniu zachowuje się bardzo grzecznie. w ogóle nie przeszkadzają jej koty i psy. swobodnie chodzi na smyczy i jest bardzo towarzyska w stosunku do ludzi.

Sunia przebywa w domu tymczasowym. do tej pory została odrobaczona zewnętrznie i wewnętrznie
Zostanie zaszczepiona.

Sunia czeka na wspaniałego opiekuna, który okaże się bardziej ludzki niż poprzedni.

Jest wspaniałym, mądrym psiakiem, cudowna towarzyszka codzienności.

Obowiązuje procedura adopcyjna.

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny : 601 245 643 (jeżeli jest problem z dodzwonieniem się, bardzo proszę o smsa, wtedy to ja oddzwonię)

Kontakt

601 245 643

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//