identyfikator dla psa

Laki 5330

Pies

8 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2019-05-04 12:38

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

PILNIE POTRZEBNY KOCHAJĄCY DOMEK DLA MAŁEGO PSIAKA !!!
Zacznijmy od imienia... LAKI, myślę ,że to dobry początek.
Taki rudy smutasek w schronisku, zupełnie zagubiony i wycofany.
Widać, że w życiu tego psiaka nie wydarzyło się wiele dobrego.
Prawdopodobnie cale swoje 6 lat życia spędził przy budzie i chyba pora odczarować jego smutny los i zawalczyć o godne życie dla niego!!! Pomóżcie !!!
Jest cichutkim, ,łagodnym, spokojnym Panem w średnim wieku.
Opiekun otrzymuje książeczkę zdrowia zwierzaka z odpowiednimi wpisami.
Osoby zainteresowane adopcją psiaka, zapraszamy do rozmowy telefonicznej z wolontariuszką.
Na smsy nie odpowiadamy.
Kontakt w sprawie adopcji:
501334187
Przed podjęciem decyzji o adopcji proszę wziąć pod uwagę że zwierzę wymaga opieki przez kilkanaście lat.

Kontakt

501334187

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//