identyfikator dla psa

Natka 5331

Suka

13 lat

mieszaniec

Kłomnice

Dodano: 2019-05-04 18:22

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Sunia posiada magnetyzujące spojrzenie, które woła o pomoc. Na szczęście lata spędzone w schronisku nie zmieniły jej osobowości i wciąż jest miłym, bezkonfliktowym i przyjaznym psem. Próbuje zaprzyjaźnić się z każdym na spacerze i nie ma znaczenia czy jest to człowiek czy czworonożny kolega. Spragniona kontaktu z człowiekiem próbuje być przy nim jak najbliżej, dlatego też lizanie i machanie ogonkiem jest w repertuarze na pierwszym miejscu. Największą sympatią darzy wolontariuszy, którzy rzucają jej piłeczkę lub biegają z nią na spacerkach. Radość sprawia jej nawet pielęgnacja sierści i z chęcią nadstawia się do czesania lub kąpieli. Grzeczna, mądra sunia nie przeskakująca murów, więc nadaje się zarówno do stróżowania domu jak i do przebywania wśród ludzi. Rezolutna, wesoła, lgnąca do ludzi i po prostu pragnąca miłości. Jesteś w stanie podarować jej siebie? Średniej wielkości, krótkowłosa, popielato-biała. Urodzona: 2007 W schronisku od: 2014 Jesteśmy w stanie zorganizować transport do 150 km w obrębie schroniska.

Kontakt

tel.604656241 info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//