identyfikator dla psa

Gracz 5349

Pies

11 lat

mieszaniec

Gdańsk

Dodano: 2019-05-09 11:24

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Graczuś to przesympatyczny i fantastyczny pies. W hotelu Przebywa już ponad 2 lata. Nikt o niego nie pyta, nikt się nim nie interesuje. A jest godny uwagi!

Co prawda to starszy pies, ale ma w sobie tyle radości, tyle miłości i tyle energii, że jeszcze ktoś zdąży się nacieszyć jego towarzystwem.

Jest posłuszny i grzeczny. Nie sprawia żadnych problemów. Towarzyski w stosunku do człowieka i innych psów.

Jest wykastrowany, zaszczepiony.

Przebywa koło Chojnic (woj. pomorskie).

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny : 518 693 658

Kontakt

518 693 658

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//