identyfikator dla psa

Srutek 5378

Pies

6 lat

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2019-05-15 12:54

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

ŚRUTEK Jest sięgającym do połowy łydki, statecznym psiaczkiem który ceni sobie kontakt z człowiekiem.

UWIELBIA być głaskany, przytulany, czesany. Ceni każde poświęcone mu 5 min uwagi i nie mam pojęcia jak ktoś mógł więzić go latami na łańcuchu przy budzie

Początkowo nieufny jednak po chwili przekupstwa w postaci smaczka wystarczy zawołać a przyjdzie z rozmerdanym ogonkiem

W domu docelowo raczej powinien być jedynakiem lub zamieszkać z nie nachalną sunią. Na dworze odnajduje się w stadzie jednak powarkując stawia granice

IDEAŁ dla spokojnej, nawet starszej osoby. Śrutek jest typowym domatorem, lubi spacerki ale nie za długie za to chętnie leży wygrzewając się na słoneczku. Psiaczek ma około 5 lat i zachowuje czystość.

Śrutek jest zaszczepiony i po zabiegu kastracji.

Czas aby ŚRUTEK zaczął nowy rozdział w życiu pod tytułem „DOM”.
przypomnijmy jego historię: zgłoszenie w środku nocy – pies siedzi w budzie, ciągnie za sobą łapki i wyje z bólu

Szybka interwencja Fundacji dla Szczeniąt JUDYTA i zabezpieczenie psiaczka.

Maluszek jak się okazało miał pocisk który utkwił w kręgosłupie. Jakim zwyrodnialcem trzeba być aby strzelać do psa?
WSTYD BYĆ CZŁOWIEKIEM !!!

Psiaczek przeszedł operację oraz wielotygodniową rehabilitację.

Zgodnie z zaleceniami weta po opuszczeniu kliniki ze względu na konieczność ograniczania ruchu przebywał w klatce kennelowej.

Obecnie psiaczek jest w 100% sprawny ruchowo i zdrowy !!!

Przebywa w hoteliku w okolicy Łodzi ale jeśli znajdzie się dobry dom pomożemy z transportem.

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny Gosia : 516 555 815

Kontakt

516 555 815

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//