identyfikator dla psa

Abi 5382

Suka

8 lat

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2019-08-14 19:33

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Abi została wzięta z schroniska dla zwierząt. Trafiła do rodziny starszych Państwa którzy samotnie wychowywali wnuczkę. Suczka była właśnie własnością tej wnuczki. Wszystko było dobrze aż do momentu śmierci starszych Państwa. Ta sytuacja miała być na moment aż do unormowania sytuacji mieszkaniowej prawnego opiekuna psa. Piesek stracił swoich opiekunów a jej prawdziwa właścicielka wyjechała na studia. Niestety warunki mieszkaniowe uniemożliwiły jej zabranie psa z sobą. Aktualnie Abi jest pod opieką sąsiada. Niestety od tamtej pory czyli prawie od roku sytuacja się nie zmieniła. A prawny opiekun nadal nie ma warunków aby wziąć do siebie psa. Poinformowano mnie tylko że mam z tym psem zrobić co mi pasuje, choćby oddać do schroniska. Od momentu tej informacji, otrzymałem wiadomość pisemną o przekazaniu psa dla mnie na własność. Ja mam swoje trzy psy i niestety cieżko mi jest kolejnego psa na stałe zostawić. Suczka dogaduje się z innymi psami. Nie jest agresywna, lubi dzieci, aczkolwiek jest terytorialna i broni posesji. Szybko się zaklimatyzowała w innym domu. Jest psem czystym, nic nie niszczy. Załatwia się tylko na dworze. Suczka nie jest duża, waży około 10 kilo. Suczka jest już po sterylizacji i ma pięknie wyczyszczone zęby. Posiada aktualne szczepienia oraz książeczkę zdrowia.

Data urodzenia: czerwiec 2012

tel. 792 236 689

Kontakt

Jakub Pietracho tel. 792236689

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//