identyfikator dla psa

Tasza 5454

Suka

15 lat

mieszaniec

Kraków

Dodano: 2019-05-24 15:59

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Piesek jest po przejściach. Potrzebuje odpowiedzialnego właściciela. Najlepiej w domu, ponieważ czasem szczeka jak jest sama. Nie do małych dzieci i kotów. Inne psy toleruje. Ogólnie piesek jest grzeczny, nic nie gryzie, nie niszczy w domu, czystości nauczona. Mimo swojego wieku jest energiczna i właściwie nie choruje na nic. Została znaleziona pół roku temu. Ja jej nie mogę zatrzymać ponieważ dużo pracuje. Do schroniska nie może pójść bo jest wrażliwym psem i sobie tak nie poradzi. Dla kogoś kto kocha psy i rozumie ich potrzeby będzie wiernym towarzyszem

Kontakt

575437094

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//