identyfikator dla psa

Rabu 5475

Pies

3 lata

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2019-07-08 21:44

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Rabu jest niedużym pieskiem, żył kilka lat na łańcuchu, ale jest bardzo kochanym i łagodnym psem, bardzo pozytywnie nastawionym do wszystkiego. To piesek miły i radośnie witający ludzi machaniem ogonka, bardzo lubi też inne psiaki, świetnie się z nimi dogaduje. Rabu jest typem wesołka, jest bezkonfliktowy, radośnie wita się z każdym psiakiem, jest bardzo społeczny, towarzyski, wspaniale komunikuje się z innymi psami. Mimo, że życie spędził na łańcuchu to potrafi chodzić ładnie na smyczy, lubi spacerować, lubi towarzystwo ludzi i zawsze jest przyjazny, przemiły i przekochany. Szuka domu, gdzie będzie członkiem rodziny. Obecnie Rabu ma około 2,5 roku. Przebywa obecnie w okolicy Częstochowy, gdzie czeka z niecierpliwością na swój domek.

Kontakt

Telefon: 694 132 231 e-mail: kontakt@psiaduszka.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//