identyfikator dla psa

Malinka 5476

Suka

12 lat

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2019-06-04 20:24

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Malinka szuka pilnie domku stałego! Malinka nie miała łatwej przeszłość jako szczeniak trafiła do schroniska w Kłomnicach, w którym spędziła 8 lat! Znalazła się cudowna osoba, która dała jej domek, ale niestety sielanka Malinki trwała tylko rok ze względu na chorobę, która dopadła jej Panią i Malinka wróciła do kojca. Malinka to idealny psiak dla spokojnej i lubiącej siedzieć w zimny dzień pod kołdrą osoby. Sunia nie jest duszą spacerową, raczej woli krótkie spacerki i wylegiwanie się na posłanku, nie jest konfliktowa w stosunku do innych zwierząt. Malinka ma 11 lat, większość swojego życia była samotna, a jednak cieszy się będąc z ludźmi. Lubi się wylegiwać, lubi siedzieć po kocykiem. Idealna sunia dla leniuszków, lubiących wylegiwać się na kanapie, Malinka chętnie potowarzyszy w takim relaksie i będzie spać obok Ciebie.

Kontakt

Telefon: 694 132 231 e-mail: kontakt@psiaduszka.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//