identyfikator dla psa

Sara 5477

Suka

5 lat

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2020-08-15 03:02

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

A może to już czas, aby po roku w Fundacji, Sara w końcu zamieszkała u Ciebie? Jaka jest Sara? Sara udaje twardą dziewczynę, ale my wiemy, że tak nie jest. Sara jest wrażliwa i delikatna, niestety boi się aparatu, lamy i balonów. Do Fundacji trafiła zgarnięta z ulicy, niestety nikt się po nią już nie zgłosił. Sara lubi być głaskana, na spacerach jest grzeczna. Jednak niezbyt radzi sobie po spacerach, kiedy wolontariusze jadą już do domu i wtedy biega w kółko na wybiegu czy w kojcu. Dziewczynka ma około 5 lat, nie jest raczej konfliktowa w stosunku do innych psów, ale bardziej preferuje panów. Wnioskujemy, że lubi wodę, bo często w upalne dni kopała łapkami w nią i się ochlapywała dla ochłody. Sarunia to po prostu cudo, które czeka tylko na Twój krok.

Kontakt w sprawie adopcji: 694 132 231
W kontakcie prosimy o podanie imienia psa.

Przebywa obecnie w okolicy Częstochowy, w Fundacji Psia Duszka.

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: 694 132 231 W kontakcie prosimy o podanie imienia psa.

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//