identyfikator dla psa

Cent 5488

Pies

8 lat

mieszaniec

Bielsko-Biała

Dodano: 2019-05-24 11:19

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Cent - bez nadziei, pogodzony z losem - pilna adopcja!
Nie patrz na mnie z litością... ona już mi nie pomoże. Pogodziłem się ze swym losem, więc czekam.... Wypatruję tej tęczy, która zaprowadzi mnie za most.... a za nim podobno wszystkie zwierzęta czeka już tylko lepsze życie. Tam wszystkie są szczęśliwe, tam nikt nie zna głodu, tam nikt nie cierpi z powodu choroby... Tu na ziemi nie świeci dla mnie słońce, a ciągle unoszą się chmury. Nie mam już siły by je odpędzać... Cierpliwie zaczekam na tęcze.
Cent zrezygnował już z życia, nie wytrwał u jego boku człowiek w zdrowiu i chorobie. Być może to właśnie choroba sprawiła, że dziś jest bezdomny, samotny i opuszczony. Choć to wyzwani, pragniemy sprawić, by odzyskał wiarę w człowieka.
Cent niestety prawdopodobnie jest chory. W ubiegłym tygodniu wszystko wskazywało na atak padaczki. Prócz tego, jest bardzo wychudzony i osowiały. Widać, że ciężko jest mu się odnaleźć w schronisku. Do tego jest już starszym pieskiem.
PILNIE poszukujemy domu!!!!!! Cent powinien zostać zdiagnozowany, by jak najszybciej ustalić powód jego kiepskiego stanu! Oferujemy pomoc!!!!!!!

Kontakt

881 655 905 Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Bielsku-Białej 43-305 Bielsko-Biała ul. Reksia 48 33 814 18 18 schronisko@schronisko.bielsko.biala.pl http://labradory.info/viewtopic.php?p=1090782

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//