identyfikator dla psa

Foxi 5533

Suka

6 lat

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2019-05-27 15:40

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

FOXI to wspaniała, delikatna, uległa około 5 letnia sunia, która ceni każdą minutę spędzoną z człowiekiem. Sunia zachowuje czystość. Bardzo ładnie chodzi na smyczy. Bezproblemowa w relacjach z innymi pieskami Psi ideał, wielkie serduszko, które uczy się życia na nowo. Foxi to sunia po przejściach, dotychczasowe życie jej nie rozpieszczało Jeszcze do niedawna każdy centymetr jej kruchego ciałka, przypominał o tym jak była traktowana przez człowieka ... Foxi miała w sobie śrut, nie był nawet zgięty co oznacza, że strzelano do niej z bliska... Dzisiaj na jej pyszczku widnieje uśmiech, sunia szaleje na wybiegu, dogaduje się z innymi pieskami. Mimo wielu krzywd jest WPATRZONA w opiekunów jak w obrazek i ceni każdą minutę, którą się jej poświęca. UWIELBIA wieczorny obchód w hoteliku , gdy już wszystkie ogonki są wybiegane i wracają do swoich legowisk wiedzą, że będzie głaskanie zwieńczone smaczkiem to takie 10 minut poświęcone indywidualnie każdemu z psów. Foxi zawsze niecierpliwie, przeskakując z łapki na łapkę czeka na swoją kolej. Jak ona pragnie być blisko człowieka Szukamy domku, gdzie nie będzie musiała 8 godzin spędzić sama, gdzie ktoś poświęci jej czas i da dużo miłości Gdzie będzie traktowana jako pełnoprawny członek rodziny a nie tylko pies. Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz umowa. Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o sms, odpiszę)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//