identyfikator dla psa

Laura 5536

Suka

3 lata

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2019-05-27 17:47

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Laura to przepiękna około 2 letnia dama

Jest sunią średniej wielkości, waży około 15 kg.

Laura jest prze kochanym pieskiem, wpatrzonym w człowieka jak w obrazek. Uwielbia jego bliskość i najchętniej nie odstępowałaby go na krok.

Uwielbia spacery, dobrze zachowuje się wśród dzieci, dobrze odnajduje się wśród innych psów.

Szukamy dla niej kochającej rodziny, wspaniałego i pełnego miłości domu. Gdzie będzie traktowana jako pełnoprawny członek rodziny a nie tylko pies.

Laura jest odrobaczona, zaszczepiona i zaczipowana.

Przed adopcją przejdzie zabieg sterylizacji.

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz umowa.

Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o sms, odpiszę)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//