identyfikator dla psa

Sendi 5538

Suka

4 lata

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2019-06-04 20:23

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Sendi to około 2 letnia sunia. Jest bardzo pozytywnie nastawiona do ludzi dużych jak i tych małych. Nie szuka konfliktów z innymi psiakami, raczej zachęca je do zabawy. Bardzo ładnie chodzi na smyczy. W mieścicie również jest bardzo grzeczna co udowadniała na Placu Biegańskiego w Częstochowie. Ta cudowna sunia już myśli jak by tu wkraść się do Twojego serducha.

Kontakt

Telefon: 694 132 231 e-mail: kontakt@psiaduszka.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//