identyfikator dla psa

Niuniuś 5544

Pies

1 rok 6 miesięcy

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2019-05-28 11:13

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

3 miesięczny maluch, rozkoszny Niuniuś szuka domu! Niuniuś - to 3 miesięczny rozkoszny kundelek. Ma króciutkie łapki, które świadczą o tym że w przyszłości będzie niskim psiaczkiem. Aktualnie Niuniuś przebywa w domu tymczasowym gdzie dorasta wśród innych zwierząt. Maluch uczy sie utrzymywania czystości aczkolwiek małe wpadki zawsze mogą się zdarzyć. Niuniuś ma przepiękną kręconą, puszystą sierść oraz piękne bursztynowe oczy. W przyszłości docelowo urośnie max do połowy łydki. Z racji swoich niedużych gabarytów Niunius może zamieszkać w bloku bądź domu z ogrodem. Niuniuś jest zaszczepiony, odrobaczony, zachipowany oraz zabezpieczony przeciwko pchłom/kleszczom. Warunkiem wydania psa jest pozytywne przejście wizyty przed adopcyjnej oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Istnieje również konieczność przeprowadzenia zabiegu kastracji w odpowiednim wieku. Maluch przebywa aktualnie w domu tymczasowym w okolicach Radomia. Niuniuś zostanie wydany tylko i wyłącznie w warunki domowe. Buda czy kojec absolutnie nie wchodzą w grę!!

Kontakt

Tel w sprawie adopcji: 881 437 530 - gdybym nie odbierała proszę o wiadomość sms o treści "Niuniuś"- oddzwonię.

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//