Karmelek 5546

Pies

7 miesięcy

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2019-05-28 14:01

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

KARMELEK to sama słodycz, ale niech ta sama słodycz Was nie zwiedzie... Maluszek, trafił do hoteliku pod Łodzią w bardzo złym stanie. Nie tylko fizycznym, bo był bardzo zarobaczony i słaby, ale także psychicznym... Maluszek nie chciał dotyku, brania na ręce i przytulania...Bał się, że zrobi mu ktoś krzywdę Dla niego dotyk człowieka, źle się kojarzy więc odpowiedzcie sobie sami co oni musieli z nim robić... Karmelek jest szczeniakiem, który potrzebuje na pewno dużo więcej uwagi niż zwykły mały szczeniak. Ma około 2,5 miesiąca. Trzeba go przytulać, głaskać i pokazać, że człowiek nie jest zły, że dotyk nie boli. Maluszek, niestety bardzo dużo niszczy... Jest trochę małym złośnikiem, więc na pewno szukamy mu domku bez małych dzieci. Ma ząbki jak igiełki i potrafi je dosyć mocno wbić Domku, gdzie nie będzie zostawiany na 8 godzin, z nim trzeba pracować, poświęcać mu czas. Na pewno w domu z innym, pozytywnym pieskiem łatwiej będzie mu otworzyć się na człowieka i naśladować poprawne zachowania. Dlatego najlepiej dom z innym łagodnym, nie dominującym pieskiem lub sunią. Przede wszystkim też, szukamy domu gdzie będzie traktowany jako pełnoprawny członek rodziny a nie tylko pies. Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz umowa. Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o sms, odpiszę)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//