identyfikator dla psa

Bruno 5552

Pies

2 lata

mieszaniec

Kutno

Dodano: 2019-05-29 08:52

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

BRUNO to około roczny piesek, który szuka wspaniałego domu i kochających ludzi. Waży około 10 kg.

Jest bardzo żywiołowy i wesoły, uwielbia towarzystwo innych zwierząt. Mimo tego jest łagodny i cierpliwy, to typowa przylepa spragniona ludzi i czułości.

Fajnie jakby miał do towarzystwa psiego przyjaciela.
Został porzucony więc jest spragniony miłości , swojego człowieka i kanapy

Szukamy domu gdzie będzie członkiem rodziny a nie tylko psem.
Piesek znajduje się w Kutnie.

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz umowa.

Warunkiem adopcji jest kastracja.

Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o SMS odpiszę)

Pod tym linkiem znajdą Państwo filmik z pieskiem : https://www.facebook.com/beata.wargula/videos/pcb.2487970551235666/2487969617902426/?type3&theater

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//