identyfikator dla psa

Mona 5556

Suka

2 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2019-05-29 10:20

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Mona
wiek: ok 7 miesięcy
przed sterylizacją ( jest to warunek adopcji)
wielkość : średnia

Przepiękna szorstkowłosa suka. Wyjątkowo radosny i ruchliwy egzemplarz i z tego powodu nie nadaje się do małych dzieci. Skacze, zaczepia i nie wyczuwa swojej siły.
Potrafi chodzić na smyczy i komendę siad. Bardzo uległa wobec psów , z małymi szczeniaczkami bawi się jak równy z równym.
Szuka fajnego domu , idealnie nadaje się na kolejnego psa w rodzinie.
Nie zostanie wydana do budy.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt :
Marzena 606 253 978
Agata 503 919 055

Kontakt

Marzena 606 253 978 lub Agata 503 919 055

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//