identyfikator dla psa

Kajtuś i hipcio 5559

Pies

13 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2019-05-30 08:03

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

KAJTEK I HIPCIO - Nadzieja umiera ostatnia.... DWA NIEWIELKIE STARUSZKI SZUKAJĄ WSPÓLNEGO DOMU . TO JEST WIELKA PRZYJAŹŃ OD LAT. Jeśli zostaną rozdzielone będzie dramat

Dla Kajtka i Hipcia szukamy wspólnego domku już kolejny raz. Tracimy już zupełnie nadzieję, że taki się znajdzie. Pomimo wielu ogłoszeń , tysięcy udostępnień nie było ani jednej propozycji domu (!) . Jeżeli spróbujemy je rozdzielić to mogą tego nie przeżyć. One od 10 lat są razem w jednym boksie, śpią w jednej budzie, jedzą z jednej miski . Na spacerach jeden szuka natychmiast drugiego . Zwłaszcza Hipcio, który mocno już niedowidzi i Kajtuś jest jego przewodnikiem .

Kajtuś jest młodszy, ma ok. 11,12 lat , śliczny i bardzo delikatny . Hipcio , no cóż to kres jego życia, ma ok. 15 lat, zaćmę i nadwagę . I nie oszukujmy się, konkursu na najpiękniejszego psa w schronisku raczej nie wygra . Ale on o tym nie wie i też chce być kochany...

Obydwa psiaki są kochane, bezproblemowe, bardzo łagodne, uległe, kochają ludzi i inne psy . Łagodne wobec kotów. Potrafią chodzić na smyczy.

Kochani, tak bardzo prosimy o dobry, wspólny dom dla nich !!! One nie mają czasu żeby czekać . To ostania szansa...

Schronisko Sochaczew, koło Warszawy . Obowiązuje procedura adopcyjna ( wizyta przed adopcyjna i umowa) .

Kontakt w sprawie adopcji wyłącznie telefoniczny Małgosia - 505110564, Jowita - 737636273

Kontakt

Małgosia - 505110564, Jowita - 737636273

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//