identyfikator dla psa

Rysia 5563

Suka

5 lat

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2019-05-30 14:32

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Rysia to piękna, średniej wielkości sunia - sięga trochę za kolano. Ma ok. 4 lat. Początkowo była bardzo wycofana, ale nie uciekała przed nami tylko obserwowała z daleka.

Teraz to zupełnie inny pies, jest ufna, wesoła, szuka kontaktu z człowiekiem, skacze z radości, chce się bawić. Ładnie chodzi na smyczy. Potrafi zrobić piękny uśmiech, który obce osoby może wystraszyć

Z psami dogaduje się różnie, ma raczej dominujący charakter. Kiedyś potrafiła ją ustawić inna suczka, teraz jak jej nie ma Rysia nie ma żadnego respektu do psów. Powinna dogadać się z uległym psem. Dla Rysi szukamy domu doświadczonego, może być nieposłuszna, ma też silny charakter, jak człowiek się jej boi to ona to wyczuwa.

Nie jest agresywna, na spacery wyprowadzają ją kilkunastoletnie dziewczyny. Rysia będzie potrzebowała dużo ruchu, dużo zabaw, raczej nie jest głośna.

Możliwa pomoc w transporcie.

Aktualnie przebywa w przytulisku w Sławnie, woj. łódzkie.

Możliwa pomoc w transporcie do kochającego domu. Warunkiem adopcji jest wizyta przed adopcyjna.

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny : 799 258 286 lub 574 186 683

Kontakt

799 258 286 lub 574 186 683

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//