identyfikator dla psa

Cherry 5564

Suka

1 rok 4 miesiące

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2019-06-04 20:23

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Hej ludki to ja Cherry! Mam około 3-4 miesięcy, ciocie mi mówią, że w przyszłości raczej średnia będę. Obecnie przebywam sobie w domku-tymczasowym koło Częstochowy, gdzie czekam na swojego człowieka. Jak na szczeniaka to jestem bardzo dzielna, w mieście byłam dokładnie w samym środku Częstochowy i wszystko było okej, nawet Ci wielcy ludzie nie straszni. Tak skrycie powiem, że dupka mi chyba rośnie i chciałam by już się wyprowadzić z tymczasu do domku stałego. Może mogę do Ciebie?

Kontakt

Telefon: 694 132 231 e-mail: kontakt@psiaduszka.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//