identyfikator dla psa

Baster 5606

Pies

5 lat

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2019-06-06 09:49

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Baster wspaniały pies w typie spaniela szuka kawałka swojej kanapy. Baster ma około 4 lata, waży 11 kg. Radosny, pełen miłości piesek, który szuka cudownego domku. Uwielbia być blisko człowieka, leżeć przy nim i czuć się bezpiecznie. Szukamy dla niego domku, gdzie będzie ktoś miał czas dla niego, gdzie będzie traktowany jak członek rodziny a nie tylko pies. Baster znajduje się w okolicy Poznania. Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz umowa z warunkiem kastracji. Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o SMS odpiszę) Pod tym linkiem znajdą Państwo filmik z pieskiem : https://www.facebook.com/beata.wargula/videos/pcb.2503823739650347/2503823532983701/?type=3&theater

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//