identyfikator dla psa

Tosia 5607

Suka

1 rok 3 miesiące

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2019-06-06 10:45

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

TOSIA to bardzo radosna 3 kg dziewczynka, ma około 9 tygodni. Bardzo aktywna, bystra i inteligenta, wszystko ją ciekawi i jest bardzo energiczna. Zawszę wszędzie jej pełno, jest ciekawa świata. Razem ze swoją siostrą szybko się uczą, są inteligentne i bardzo kochają człowieka Szukamy dla niej domku, gdzie będzie kochana i rozpieszczana, gdzie będzie członkiem rodziny a nie tylko psem. Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy z warunkiem sterylizacji. Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o SMS odpiszę) Pod tym linkiem znajdą Państwo filmik z pieskiem : https://www.facebook.com/beata.wargula/videos/pcb.2505117882854266/2505117806187607/?type=3&theater

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//