identyfikator dla psa

Filip 5611

Pies

3 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2019-06-06 12:47

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Filip ma ok 1,5 roku i jest uroczym przystojniakiem potrafiącym zdobywać serca nie tylko niewieście

Niestety nawet młody wiek ,uroda oraz niewielkie rozmiary nie uchroniły go przed bezdomnością

Został wyrzucony na wsi pod Łochowem i razem z napotkanym kumplem błąkali się dłuższy czas,aż w końcu trafili do gminnej przechowalni do wspólnego kojca

Jego kolega szybko znalazł dom, może dlatego, że jest w typie psa rasowego i Filipek został sam a jest bardzo towarzyskim psem
Na szczęście dobrzy ludzie zlitowali się nad nim i zaoferowali mu dom tymczasowy

Od pierwszego dnia zachowywał bezwzględną czystość, potrafi sam zostawać w domu, ładnie chodzi na smyczy

Kocha ludzi, akceptuje inne psy a najbardziej lubi się przytulać
Waży 14 kg. Jest zaszczepiony na wściekliznę i na choroby wirusowe, zaczipowany i wykastrowany

Tylko brać i kochać

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny : 500 565 777

Kontakt

500 565 777

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//