identyfikator dla psa

Rubin 5650

Pies

3 lata

mieszaniec

Leszno

Dodano: 2019-06-12 21:09

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Rubin to wspaniały pies w typie bordera, który szuka kawałka swojej kanapy.

Ma około 1-2 lata, waży 11 kg.

Radosny, pełen miłości piesek, który szuka cudownego domku. Uwielbia być blisko człowieka, leżeć przy nim i czuć się bezpiecznie.
Z suczkami dogaduję się, z samcami dochodzi do spięcia.

Szukamy dla niego domku, gdzie będzie ktoś miał czas dla niego, gdzie będzie traktowany jak członek rodziny a nie tylko pies.

Rubin czasem kuleje na łapę, miał zrobiony RTG i okazało się, że łapa była złamana i źle zrośnięta...

To pokazuje, że ten młody psiak przeszedł już wiele w swoim krótkim życie...

Rubin biega, szaleję ale trzeba uważać żeby nie przeciążył łapki bo wtedy kuleje.

Znajduje się w okolicy Leszna.

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz umowa z warunkiem kastracji.

Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o SMS odpiszę)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//