identyfikator dla psa

Felek 5659

Pies

8 lat

mieszaniec

Kraków

Dodano: 2019-06-14 17:11

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

FELEK to około 7 letni dojrzały już kawaler. To zwykły czarny kundelek, ale czy przez to gorszy? Czy nie zasługuje na dom? Waży około 12 kg. Całe życie stał na krótkim łańcuchu , spał w pseudo budzie... Nie znał co to dobre jedzenie, dotyk człowieka... Teraz od kilku miesięcy FELEK jest w domowym hoteliku. Jest grzeczny. Nie lubi jak inne psy zaczepiają go do zabawy. Zdecydowanie woli bliskość człowieka, lubi się poprzytulać. Jego wadą jest kopanie dziur w ogrodzie Potrafi wykopać taką dziurę że się w niej cały zmieści. Najlepiej czułby się w domu bez innych zwierząt, ewentualnie ze starszymi psami które nie będą się nim interesowały. Będzie spokojnym, wiernym towarzyszem dla osoby, która go pokocha, która da mu dom, miłość i kawałek kanapy. W swoim życiu nie był dobrze traktowany, teraz należy mu się wspaniały i ciepłu dom. Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz umowa. Telefon kontaktowy 605 435 625 jeśli nie odbieram proszę o SMS odpiszę

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//