identyfikator dla psa

Azja 5661

Suka

13 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-11-01 07:19

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Jeśli powiecie, że Azja jest urody radiowej zrobi jej się bardzo przykro. Azja bowiem posiada mnóstwo przymiotów, którymi możemy ją zareklamować. Po pierwsze: ma szczery i radosny wyraz pyska.

Uśmiecha się szeroko od ucha do ucha. ma pozytywne i przyjazne nastawienie do ludzkości. Po drugie pomimo metryki rozpiera ją energia i sprawia wrażenie, że zawojuje świat, jeśli tylko uda jej się wydostać ze schroniska.

Azja trafiła tu osiem lat temu jako młoda, trzyletnia suczka. Jeśli przez taki szmat czasu zachowała radość życia i optymistyczne spojrzenie na świat to jest to dla nas dowód na to, że jest fantastycznym psiakiem.

Obecnie ma ok. 11 lat, jest zaszczepiona, wysterylizowana oraz zachipowana, nie wiemy czy lubi koty. Dzieci lubi z pewnością, w tym wywracać .

Azja mimo czasu, który spędziła za kratami jest psem bardzo towarzyskim, uwielbia spędzać czas z człowiekiem, chętnie chodzi na spacery, ładnie chodzi na smyczy. Z psami w boksie dogaduje się bez problemu, na spacerach zaczepiana potrafi sobie odszczeknąć

W domu powinna dogadać się z każdym psem. Nie sugerujcie się, proszę jej metryką tylko podejściem do świata i ludzi, których lubi tak bardzo, że odnajdzie się i pokocha w mig nowych opiekunów, ich rodziny i znajomych. Byle tylko nie musiała dłużej czekać, tęsknić i byle nie była dłużej samą z tą swoją wielką sympatią dla ludzi.

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny : 507 415 468

Kontakt

507 415 468

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//