identyfikator dla psa

Urwis 5663

Pies

1 rok 11 miesięcy

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2019-06-15 09:33

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Urwis ma ok 4 miesięcy, jest bardzo energicznym i wesołym psiakiem, jak dorośnie będzie średniej wielkości. Obecnie mieszka w domu tymczasowym z innymi psami jak i kotami gdzie uczy się dobrych manier. Jak na szczeniaka przystało wszędzie jest go pełno. Urwis umie chodzić na smyczy. Uwielbia zabawy i towarzystwo człowieka.

Kontakt w sprawie adopcji piesak wyłącznie telefoniczny : 507 415 468, 602 655 645

Kontakt

507 415 468, 602 655 645

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//