identyfikator dla psa

Esta 5679

Suka

9 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2019-06-16 12:58

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

ESTA jest około 8 letnią sunią, która ponad 3 lata mieszkała w schronisku. To jest spokojne, łagodne stworzenie, które nie umie zabiegać o ludzką uwagę: nie skacze, nie szczeka, nie narzuca się. Esta jest zrównoważoną suczką, która dobrze dogaduje się z innymi psiakami .

Jak każdy pies lubi spacery, umie chodzić na smyczy. Jej przeszłość nie jest znana, ale nie boi się ludzi, może trafić do spokojnej rodziny lub singla, gdzie na pewno odnajdzie się w roli najlepszej przyjaciółki

Esta mierzy ok. 55 cm w kłębie (jest średniej wielkości), waży ok. 25 kg, jest zdrowa, wysterylizowana, zaszczepiona i zaczipowana.

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny : 660 425 684

Kontakt

660 425 684

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//