Neo 5704

Pies

1 rok 3 miesiące

mieszaniec

Bydgoszcz

Dodano: 2019-06-18 09:17

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Neo to około roczny malutki piesek, ważący około 6 kg. Jest energicznym, wesołym psiakiem, wszędobylskim i ciekawskim. Bardzo lubi towarzystwo ludzi i innych psiaków. Wszędzie go pełno, wszędzie chciałby wejść Będzie wspaniałym przyjacielem dla rodziny, która go pokocha. Szukamy domu, gdzie będzie kochany i traktowany jak członek rodziny a nie tylko pies. Gorąco polecamy Neo do adopcji. Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy. Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o SMS odpiszę)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//