identyfikator dla psa

MAJA 5758

Suka

2 lata

mieszaniec

Bydgoszcz

Dodano: 2019-06-28 17:25

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Maja to cudowna, średniej wielkości dziewczynka ważąca około 18 kg. Ma około 8 miesięcy.

Została porzucona ze swoim bratem.

Trafiła pod naszą opiekę prosto z lasu. Jak dała sobie radę tego nikt nie wie. Wychudzona, brudna, przerażona.

Teraz w hoteliku pod Bydgoszczą zregenerowała się, odzyskała formę, zaczęła ufać ludziom. Jeszcze wymaga odrobinę pracy, ale na pewno w kochającej rodzinie nabierze zaufania bo jest cudowna.

Ma wspaniały charakter i temperament, wesoła, radosna, ciekawa świata i ludzi. Świetnie dogaduje się z innymi psami, trochę nieśmiała, opiekuńcza.

Szukamy dla Niej cudownego, pełnego miłości domu, gdzie będzie członkiem rodziny a nie tylko psem.

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz umowa.

Telefon kontaktowy 605 435 625 ( jeśli nie odbieram proszę o SMS)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//