Barney 5767

Pies

1 rok 6 miesięcy

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2019-07-01 21:07

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Barney to wesoły, młody kawaler, ma około roku. Uwielbia zainteresowanie ze strony ludzi, kocha się przytulać, często sam o to prosi. Słodko się uśmiecha wyszczerzając ząbki . Czasem lubi się "kłócić" zabawnie powarkując. W domu nie niszczy, na spacerach ładnie chodzi na smyczy. Jest typem zazdrośnika. Kiedy okazuje się zainteresowanie innemu psu, DJ natychmiast przybiega i prosi o uwagę. Nie lubi, kiedy się go podnosi, jest wtedy zdezorientowany, nie wiemy co go spotkało i co musiał przejść w swoimi krótkim życiu i wtedy potrafi pokazać ząbki i uszczypnąć. Szukamy dla niego cudownego, pełnego miłości domku, gdzie będzie członkiem rodziny a nie tylko psem. Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy. Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o SMS odpiszę)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//