identyfikator dla psa

KOREK 5774

Pies

2 lata

mieszaniec

Katowice

Dodano: 2019-07-03 08:49

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Młodziutki 10 miesięczny średniej wielkości piesek KOREK w typie teriera.
Psie dziecko odebrane interwencyjnie, skazane już na starcie na koszmar, a mimo to:
…wesoły, rodzinny, zawsze chętny na spacer i do zabawy .Ufny i przytulaśny wniesie do Twojego domu mnóstwo pozytywnej energii, zapewni Ci codzienną porcję spaceru, rozśmieszy gdy będziesz smutny. Niezawodny kumpel , przyjaciel.
Podaruj mu drugą szansę, zapewnij miłość, spokój i bezpieczeństwo a on odwdzięczy się stokrotnie.
Piesek przebywa w schronisku i źle znosi pobyt w kojcu, tęskni za zabawą ,człowiekiem, spacerami. Kiedy przechodzę koło jego kojca wspina się na kraty i cichutko popiskując próbuje dosięgnąć człowieka łapką, a kiedy się zbliżę i chcę pogłaskać jest najszczęśliwszy na świecie, macha zamaszyście ogonkiem, liże po rękach, wtula się. Zabrany na spacer nie może nacieszyć się wolnością. Nie chce wracać do kojca , serce pęka , gdy trzeba go tam zostawić…
Ale obiecałam mu, że szybko znajdę mu nowy, odpowiedzialny dom z fajnymi ludźmi. Obiecałam mu, że będzie szczęśliwy, już zawsze,że już nigdy nie będzie cierpiał i ze nigdy już człowiek go nie zawiedzie.
Kontakt w sprawie adopcji psiaka:
501334187
Zanim zdecydujesz się na adopcję, dobrze przemyśl swoją decyzję. Nie zapominaj, że posiadanie zwierzęcia to przyjemność, ale też obowiązki i odpowiedzialność za jego bezpieczeństwo przez długie lata.

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji psiaka: 501334187

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//