identyfikator dla psa

ROKSI 5784

Suka

2 lata

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2019-07-04 08:16

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

ROKSI to biała księżniczka ma około 1-1,5 roku, waży niecałe 9 kg. Jak trafiła pod moją opiekę jej sierść pokrywała masa dredów więc sunia została ogolona w obecne upały będzie jej znacznie chłodniej a też dodało jej to uroku Biała księżniczka ma niesamowity, lśniący uśmiech Jest PSIE kochana pro-ludzka, patrzy człowiekowi głęboko w oczy, pcha się na kolanka, UWIELBIA być głaskana. Pięknie chodzi na smyczy. Zachowuje czystość, po prostu psi ideał Niestety Roksi musi być jedynaczką, Szukamy domu bez innych zwierząt i najlepiej bez małych dzieci. Szukamy domu, gdzie będzie traktowana jak członek rodziny a nie tylko pies. Gdzie będzie miała swój kawałek kanapy. Roksi znajduje się w hoteliku koło Łodzią. Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy. Zastrzegam możliwość wyboru domku.

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//