identyfikator dla psa

Diana 5807

Suka

2 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2019-07-08 13:41

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Cudna mikro sunieczka szuka kochającego domu . Zdjecia tego nie oddają to mikrusek , wazy Ok 7 kg w typie pinczerka .

Przebywa w dt koło Kozienic województwo Mazowieckie i czas najwyższy żeby poszła do tego swego wymarzonego domku stałego .

Dianka ma około roku, jest wysterylizowana , zaczipowana i zaszczepiona .

Delikatna i eteryczna jak aniołek

Warunkiem adopcji pieska jest przeprowadzenie wizyty przed adopcyjnej oraz podpisanie umowy adopcyjnej.


Kontakt

517191276

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//