identyfikator dla psa

Grafi i Cecyl 5813

Pies

11 lat

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2020-02-13 04:13

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Grafi i Cecyl to malutkie, cudne kundelki, ale to co w nich jest wyjątkowe to miłość jaka się wzajemnie darzą. Jeden oddałby życie za drugiego. Jeśli jeden się boi, drugi własnym ciałem go zasłania, jeśli jeden jest chory drugi przy nim leży i go ogrzewa. Są nierozłączni. Grafi odważniejszy, Cecyl kroczy jego śladami. My wolontariusze obawiamy się, że przyjdzie ten dzień i ktoś adoptuje Grafiego a Cecyl zostanie sam, lub odwrotnie. Wiemy, że Cecyl sam może nie poradzić sobie w schronisku bez brata. Pęknie mu serce i zamknie się w sobie. Nie chcemy do tego dopuścić. Szukamy dobrych ludzi z wielkim sercem, którzy pokochają te dwa małe pieski razem. Od 8 lat żyją w schronisku. Pieski są bezkonfliktowe w stosunku do innych zwierząt, grzeczne, spokojne, nie warczą, nie wykazują nawet najmniejszej agresji. Szukamy dla nich kochającego ciepłego domu, gdzie spędzą godne życie i poczują się kochanymi i wartościowymi w życiu.

Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej!
Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo.

Urodzeni: 2010
W schronisku od: 2012

tel. 663 422 281
W kontakcie prosimy o podanie imienia piesków.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk).
30 km od Częstochowy.

Kontakt

tel. 663 422 281 W kontakcie prosimy o podanie imienia piesków.

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//