identyfikator dla psa

Czaruś 5820

Pies

1 rok 11 miesięcy

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2019-07-21 23:21

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Czaruś to 9 miesięczny psiaczek. Nie urośnie on już na wielkoluda, raczej pozostanie swoich mikro rozmiarów. Czaruś bardzo ładnie chodzi na smyczy, jest grzeczny na wybiegu. Uwielbia mieć kontakt z człowiekiem dużym jak i małym. W mieście jest bardzo grzeczny i odważny. Nie jest konfliktowy w stosunku do innych psów. Czy można chcieć czegoś więcej niż mieć Czarusia u swego boku? ADOPTUJ!

tel.694 132 231
e-mail: kontakt@psiaduszka.pl
W kontakcie prosimy podawać imię pieska.

Przebywa obecnie w okolicy Częstochowy, gdzie czeka z niecierpliwością na swój domek.

Kontakt

tel.694 132 231 kontakt@psiaduszka.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//