identyfikator dla psa

Mona 5826

Suka

11 lat

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2019-07-12 13:21

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Mona - nie metryka się liczy, lecz stan ducha - adopcja. Mona (Nr: 943, Numer CHIP: 972000000805272) to piękna, dostojna psia dama. Jest w schronisku od lutego 2017 roku. Trafiła do schroniska ponieważ jej opiekun zmarł. Początki w schronisku znosiła bardzo źle, była bardzo zestresowana i zdezorientowana. Musiało upłynąć trochę czasu, żeby przywykła, przyzwyczaiła się do schroniskowej, trudnej rzeczywistości. To prawdziwa psia dama, nie da sobie w kaszę dmuchać i lubi porządzić, ale świetnie dogadała się z młodszym psim kolegą z boksu, który wiedział, że damom się ustępuje. Nie metryka się liczy, lecz stan ducha! Mona ma w tej chwili około 10-11 lat. Ale to tylko metryka! Duch Mony stanowczo temu zaprzecza. Mona jest w ŚWIETNEJ kondycji, a na wybiegu szaleje jak młody Bóg! W boksie odstrasza głośnym szczekaniem, ale to tylko taki kamuflaż. Poza boksem to zupełnie inna sunia, dla której człowiek jest BARDZO ważny. Czy Mona stanie się dla kogoś WAŻNA? Najwyższa pora żeby zamieniła schronisko na DOM, a budę na kanapę. Więcej informacji o suni chętnie udzieli Kasia.

Kontakt

Kasia 503 652 679 Schronisko dla Zwierząt w Łodzi ul. Marmurowa 4 91-610 Łódź 42 656-78-42 schronisko.biuro@o2.pl http://labradory.info/viewtopic.php?p=1090946

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//