identyfikator dla psa

Laki 5830

Pies

9 lat

mieszaniec

Zawiercie

Dodano: 2020-01-17 02:11

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Niesamowicie pozytywny pies, który potrafi wśród ujadania psiaków usłyszeć, że wolontariusze przyjechali i zaraz wezmą go na spacer. Skąd wiemy? Przekłada swój łebek przez kraty, próbuje wydłużyć szyję, aby tylko zobaczyć jak najwięcej i zwrócić na siebie uwagę. Widok miękczący serca nawet największego twardziela. A jednak wciąż nie jest adoptowany, jak również na spacery nie wychodzi tak często, jakby sobie życzył. Nie sprawia problemów, nie choruje, tak więc poświęcane jest mu mniej uwagi, aniżeli innym, wymagającym naszej opieki lub socjalizacji. Laki najbardziej lubi niedziele, ponieważ wtedy istnieje największa szansa na spacerek z rodzinami , które przychodzą z dziećmi. Dlaczego? Psina kocha dzieci, ludzi i inne czworonogi. Wzór dobrego zachowania. Wiele miesięcy osobiście nie zauważałam go, ponieważ niczym się nie wyróżniał. Kiedy nadszedł nasz pierwszy spacer, zakochałam się. To naprawdę świetny pies, ugodowy, gotowy na każdy rodzaj pieszczot, chętnie zjadający smaczki. Nie poznałam jeszcze jego wad, a może tą wadą jest właśnie „bycie transparentnym”? Wyjątkowy, kochany-chociaż zdjęcia nie oddają w 1/10 jego urody. Jeśli zaadoptujesz – gwarantuję, że będzie to jeden z najlepszych wyborów w Twoim życiu. Pies jest wykastrowany i posiada aktualne szczepienia. Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej! Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo. Urodzony: 2011 W schronisku od: 2012 tel. 731 749 481 Schronisko dla zwierząt w Zawierciu (Śląsk)

Kontakt

tel. 731 749 481

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//