identyfikator dla psa

FIGA 5836

Suka

2 lata

mieszaniec

Katowice

Dodano: 2019-07-14 10:05

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

SZUKAMY KOCHAJĄCEGO DOMU DLA PRZEUROCZEJ SUNI !!! FIGA młodziutka, ma około 1 roku, w zasadzie jeszcze psie dziecko. Niewielka, sięga do połowy łydki. Ładniutka, o nieco dłuższej sierści . Przekochana, przytulaśna, mega sympatyczna, bardzo spragniona bliskości człowieka. Typowy piesek rodzinny, domowy pupil, a skazana na pobyt w betonowym, schroniskowym kojcu. To dla niej dramat. Przerażona schroniskowym zamieszaniem, wzięta na ręce, wtula się w człowieka jak dziecko i najchętniej zalizałaby. Zupełnie nie potrafi się odnaleźć w schronisku. Mega pilnie potrzebuje domu! Opiekun otrzymuje książeczkę zdrowia zwierzaka z odpowiednimi wpisami. Osoby zainteresowane adopcją FIGI, zapraszamy do rozmowy telefonicznej z wolontariuszką. Na smsy nie odpowiadamy. Kontakt w sprawie adopcji: 501334187 Przed podjęciem decyzji o adopcji proszę wziąć pod uwagę, że zwierzę wymaga opieki przez kilkanaście lat. to nie jest decyzja na chwilę.

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: 501334187

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//