identyfikator dla psa

Gucio 5844

Pies

2 lata

mieszaniec

Bydgoszcz

Dodano: 2019-07-15 09:04

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Gucio to jeszcze szczeniak, 8-9 miesięczny podrostek. Waży 18 kg i jest średnich rozmiarów psiakiem.

Gucio jest przesympatyczny, prze kochany, i prze grzeczny...

Ten wesoły szczeniak świetnie zaaklimatyzował się w domowym hoteliku, aż trudno wyobrazić sobie, że swoje dzieciństwo spędził w lesie...

Razem ze swoją siostrą Mają trafił do hoteliku. Jeszcze jest odrobinę nieśmiały, ale jego ciekawość ludzi i świata przezwycięża wszystkie lęki. Gucio jest słodki i kochany, polubił pieszczoty, głaskanie.

Uwielbia zabawy z innymi psami, nawet z tymi małymi, a przy tym jest bardzo delikatny.

Gucio jest odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany.

Kastracja w tej chwili nie jest zalecana, ponieważ stwierdzona została dyskopatia stawów biodrowych. Szukamy domu, gdzie będzie kochany i traktowany jak członek rodziny, nie tylko pies.

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz umowa.

Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o SMS)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//