identyfikator dla psa

BIT 5877

Pies

6 lat

mieszaniec

Lublin

Dodano: 2019-07-20 09:46

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Bit ma ok 5 lat. Jest średniej wielkości psem drobnej budowy (ok. 20 kg) o wilczastej maści i powalającym uśmiechu.

Uwielbia dotyk znajomego człowieka, choć znajomości z ludźmi zawiązuje ostrożnie, a do obcych zachowuje dystans.

W nowym domu będzie potrzebował kilka dni, by się otworzyć. Potem stanie się najwspanialszym psem. Jest wesoły, raczej spokojny i posłuszny.

Bit ma ogromny apetyt i za jedzenie zrobi wszystko. Lubi spacery po łąkach i lasach, ale w mieście również się odnajdzie.

Bit jest zaszczepiony, czeka go jeszcze kastracja.

Dogaduje się z innymi psami i nie wykazuje zachowań agresywnych.

Polecamy Bita jako towarzysza dla rodziny z dziećmi 14+ lub bez dzieci, dla osób aktywnych, marzących o wielkiej międzygatunkowej przyjaźni na zawsze!

Ze względu na to, że Bit został odebrany interwencyjnie z łańcucha - nie wydajemy go na podwórko.

Przy adopcji Bita obowiązuje procedura adopcyjna - minimum dwa spacery zapoznawcze, wizyta przed adopcyjna i umowa adopcyjna.

Bit aktualnie przebywa w Hotelu dla Bezdomnych Zwierząt w Łazach, woj. lubelskie, gdzie można go odwiedzić!

https://youtu.be/uX6QPzRiTHc

Kontakt w sprawie adopcji pieska : 505879803

Kontakt

505879803

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//