identyfikator dla psa

Tigo 5883

Pies

5 lat

mieszaniec

Kłomnice

Dodano: 2019-08-16 22:05

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Tigo jest przecudnej urody, ale jest psem tylko dla osób, ktore stawią czoło wyzwaniu, bowiem Tigo jest psem, ktory wykorzysta słabości opiekuna i postawi na swoim. Na razie udało nam sie opanować trochę jego skłonność do atakowania, zwłaszcza butów, ale praca nad jego zachowaniem nadal trwa. Więc jeśli znajdzie sie ktoś, kto chciałby i mógłby nas odciążyć i popracować nad nim, to serdecznie zapraszamy do jego adopcji, bo wygląda na to, że jeszcze będą z niego "ludzie". Tigo na obecną chwilę na pewno nie nadaje się do domu z dziećmi. Potrzebuje domu spokojnego oraz doświadczonego, stonowanego i cierpliwego opiekuna. Cały czas wolontariusze pracują nad psem, Tigo wychodzi już na spacery i ładnie chodzi na smyczy. Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej! Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo. Urodzony: 2014 W schronisku od: 2018 tel. 663 422 281 e-mail: info@piesdoadopcji.pl Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk). 30 km od Częstochowy.

Kontakt

tel. 663 422 281 e-mail: info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//